Aktualności

Tatra Premium Magazine dla Tymka

Tatra Premium Magazine dla Tymka. Akcja charytatywna, ciąg dalszy!


No więc... decyzja zapadła? Następna wyprawa 16 listopadakisslove

Tym razem ponownie podnosimy porzeczkę? Zrobimy trzy szczyty! smiley

Będzie to najwyższy wierzchołek Gór Kamiennych - Waligóra (936 m. n.p.m.), najwyższy szczyt Rudaw Janowickich - Skalnik (945 m.np.m.) oraz najwyższy szczyt Gór Kaczawskich - Skopiec (724 m. n.p.m.)wink

Szczyty są w niewielkiej odległości od siebie, więc dobrze je zdobyć za "jednym zamachem". A wysokością też nie powalają...lol Za parę tygodni, w warunkach zimowych, zapewne nie będziemy już tak chojraczyćlove

Co prawda nie mamy zielonego pojęcia jaka będzie pogoda, a prognozy długoterminowe są jak wróżenie z fusów i sprawdzają się zazwyczaj jak szpilki na Giewoncierazz, jednak podejmiemy wyzwanie.

Jeżeli chcecie do nas dołączyć, zapraszamy do potwierdzenia swojego uczestnictwa na opublikowanym przez nas wydarzeniu, lub po prostu do nas napiszcie. Więcej informacji znajdziecie tutaj: 

https://www.facebook.com/events/942606842804798/

ale dla przypomnienia: 

START: 16 listopada 2019 r.

Godz. 8:00

Miejsce zbiórki: Schronisko Andrzejówka na Przełęczy Trzech Dolin w Górach Kamiennych - zaczynamy od Waligóry

Pamiętajcie jednak, że każdy uczestnik wyrusza w góry na własną odpowiedzialność, są to wyjścia indywidualne. Wszelkie kwestie bezpieczeństwa leżą w Waszej gestii, a my nie bierzemy żadnej odpowiedzialności za szkody czy wypadki powstałe podczas akcji.


A wszystkim przypominamy, że zbiórka dla Tymka ciągle trwa, więc jeżeli możecie pomóc to prosimy o wpłaty:

www.siepomaga.pl/tymek-buza


Do zobaczenia na szlaku cool


 

Dodaj komentarz

Komentarze