Aktualności

Z Tymkiem po Koronę Gór Polski

Tatra Premium Magazine oficjalnym patronem akcji charytatywnej "Z Tymkiem po Koronę Gór Polski"


Już za tydzień, 5 października rusza akcja charytatywna "Z Tymkiem po Koronę Gór Polski". Jej celem jest zwrócenie uwagi na chorobę 9-letniego chłopca, cierpiącego na Zespół Pradera-Williego. Tym samym celem staje się zbiórka pieniężna - by z uzbieranej kwoty rodzice mogli opłacić chłopcu niezbędne turnusy rehabilitacyjne.


Nasz magazyn stał się właśnie częścią tego wydarzenia. Przejęliśmy oficjalny patronat nad całą akcją.


Projekt obejmuje zdobycie 28 szczytów należących do Korony Gór Polski. A do akcji może się przyłączyć każdy z Was. Wystarczy, że będziecie śledzić poniższy fanpage i stawiać się na wyznaczone miejsce zbiórki.


https://www.facebook.com/Tymeknadachuafryki/

 

Co ważne, akcja "Z Tymkiem po Koronę Gór Polski" jest tak naprawdę kontynuacją przeprowadzonej miesiąc wcześniej akcji "Z Tymkiem na Dach Afryki", gdzie grupa dziesięciu zapaleńców zdobyła Kilimandżaro (5895 m.n.p.m.)  A co  najważniejsze konto fundacji, w której zbierane są środki dla Tymka, zasiliło się całkiem pokaźną sumą.

 

Co prawda trudności techniczne czy zdrowotne będą się miały teraz nijak do wyzwania jakim było zdobycie najwyższej góry Afryki, ale w zdobywaniu wszystkich szczytów Polski liczy się przede wszystkim wytrwałość. Czego organizatorom akcji  zapewne nie brakuje. Najistotniejsze jest pomaganie innym, które przecież może być źródłem satysfakcji, a jeśli to pomaganie połączymy z ciekawą przygodą i zawarciem nowych znajomości  to cóż można chcieć więcej?


Zatem zapraszamy Was gorąco do uczestniczenia w całej akcji razem z Tatra Premium Magazine!

Dodaj komentarz

Komentarze